fbpx


LUKSUSOWY APARTAMENT BLISKO MORZA GDYNIA

Przepiękny stylowy luksusowy apartament z ogródkiem w pasie nadmorskim Gdyni – na sprzedaż !

Apartament o powierzchni 91,5m2 położony na parterze 4-piętrowego budynku na granicy Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, kilka minut od morza i od ścisłego centrum Gdyni.

Apartament składa się z salonu z częścią jadalną, gabinetu – biblioteki, sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i holu.
Wykończenie, meble, dodatki – to wszystko zostało niesłychanie starannie dobrane przez osobę słynącą z nieprzeciętnego smaku i gustu, tutaj występującą incognito 🙂

Apartament przeszedł gruntowną metamorfozę, a efekt można zobaczyć na zdjęciach lub lepiej w realu 🙂
Cudownie przeplata się nowoczesność z pięknymi, zadbanymi antykami tworząc spójne, lekkie, jasne i wyjątkowe wnętrze.
Apartament składa się z:
– salonu z jadalnią
– gabinetu – biblioteki, w której na całej ścianie znajduje się zabudowa na niezliczoną ilość książek
– sypialni z całą masą zabudowanych, głębokich szaf,
– kuchni –  nowoczesna i wygodna, lśniąca bielą, w której przegotowany każdy posiłek smakuje wyjątkowo
– łazienki-  klasyczna, duża z natryskiem i  z oknem
Stan techniczny – idealny, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
W mieszkaniu zainstalowany jest system alarmowy.

Do dyspozycji mieszkańców jest zadbany ogród z altaną  i kwitnącymi kwiatami.
Pod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Świetna i bardzo wygodna lokalizacja w pasie nadmorskim Gdyni, blisko morze, blisko centrum Gdyni, blisko komunikacja miejska i stacja SKM, blisko sklepy.
Opłaty do Wspólnoty w sezonie letnim na poziomie 600zł/m-c w sezonie zimowym 900zł/m-c.
Cena: 1 195 000zł
POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC400930
Rynek: wtórny
Cena: 1 195 000 PLN
Pow. całkowita: 91.5 m²
Cena za m²: 13 060 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 4
Opis budynku
Rodzaj budynku: Kamienica
Stan budynku: wysoki standard
Materiał: cegła
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.