fbpx


Luksusowy apartament Gdynia Kamienna Góra

GDYNIA KAMIENNA GÓRA – POCZUJ ZAPACH MORZA !
MIESZKAJ i ZARABIAJ – 7% STOPA ZWROTU

Na sprzedaż nowoczesny i luksusowy apartament o powierzchni 76,41m2 świetnie położony w pasie nadmorskim w Gdyni na Kamiennej Górze – prestiżowej dzielnicy z jednej strony graniczącej z centrum miasta a z drugiej z Bulwarem Nadmorskim i Mariną Jachtową.

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze  Inwestycji ART DECO wybudowanej w 2018r przez uznanego gdyńskiego dewelopera AB Inwestor.

Apartament podzielony jest na dwa luksusowo wykończone i wyposażone mieszkania, każde z nich składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki – w jednym mieszkasz a drugi wynajmujesz lub oba wynajmujesz odzyskując szybko zainwestowany kapitał.

Każde z mieszkań jest umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie w morskim klimacie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.
Każde mieszkanie posiada:
– umeblowaną i wyposażoną kuchnię
(płyta kuchenna, piekarnik, zmywarka, lodówka), aneks jadalny
– uroczy salon
– wygodną sypialnię
– komfortową łazienkę

Mieszkania wyposażone są w zamki szyfrowe, co jest dużym ułatwieniem przy wynajmie krótkoterminowym.
Jedno z mieszkań jest z balkonem, natomiast oba mają wysokie tzw. francuskie okna, powodujące świetne doświetlenie mieszkań.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, miesięczne koszty utrzymania całości na poziomie 860zł.
Do apartamentu przynależy miejsce postojowe  podziemnej hali garażowej i komórka lokatorska.

ART DECO to luksusowy i kameralny kompleks dwóch budynków, świetnie położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni – Kamiennej Górze przylegającej do centrum Gdyni a jednocześnie blisko morza (spacer na Bulwar Nadmorski zajmuje kilka minut), kompleks posiada całodobową recepcję z usługą concierge , jest całodobowo monitorowany.
Na parterze znajdują się lokale usługowe – restauracje  i salony kosmetyczne.

Wszystkie zalety Gdyni masz w zasięgu ręki – morze, Bulwar Nadmorski, Teatr Miejski i Teatr Muzyczny, Marinę Jachtową, słynny Skwer Kościuszki i qultową ulicę Świętojańską z mnogością restauracji, kawiarni i sklepów, galerię handlową CH Riviera.
Blisko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, stacja SKM i dworzec PKP.

Apartament jest świetną inwestycją – możesz mieszkać i zarabiać jednocześnie !
Cena: 1 250 000zł
(w cenie miejsce w hali garażowej)
SZYBKIE WYDANIE – POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC930109
Rynek: wtórny
Cena: 1 250 000 PLN
Pow. całkowita: 76.41 m²
Cena za m²: 16 359 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 5
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2018
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Wideodomofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.