fbpx


Luksusowy apartament z widokiem na Motławę

WYJĄTKOWA OFERTA –  ZARABIAJĄCE LUKSUSOWE APARTAMENTY w INWESTYCJI BRABANK W GDAŃSKU z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ i GDAŃSKĄ STARÓWKĘ !

Na sprzedaż luksusowy apartament  o  powierzchni 93,32m2 z kapitalnym widokiem na Motławę i Stare Miasto.
Obecnie ta inwestycja zarabia – apartament został podzielony na dwa – 2-pokojowe w pełni wyposażone samodzielne apartamenty, które są wynajmowane krótkoterminowo, ale bez problemu można je połączyć w jedną całość – przywrócić do stanu pierwotnego.
W cenie są dwa miejsca w podziemnej hali garażowej i komórka lokatorska oraz pełne wyposażenie obu luksusowych apartamentów.

Apartament położony jest na trzecim piętrze i ma  widokowy taras – z widokiem na Motławę i Stare Miasto.
Każdy z dwóch apartamentów składa się z salonu z wyjściem na taras, otwartej kuchni, sypialni, łazienki i holu.
Oba apartamenty są kompletnie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie i nie wymagają żadnych nakładów inwestycyjnych, do każdego apartamentu przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej (łącznie 2 miejsca)
Wykończenie i wyposażenie w standardzie premium – nowoczesny design – naturalny kamień (blaty kuchenne i wyspa), naturalne drewno na posadzkach – całość wyposażenia w cenie.

Zakup tych apartamentów stwarza wiele możliwości
– inwestycyjnie tak jak jest obecnie czyli pod wynajem
– do mieszkania, dla osób szukających większej przestrzeni, 93m2 – to świetna przestrzeń do mieszkania
– dwa w jednym – mieszkaj w jednym a drugi wynajmij i korzystaj z uroków Gdańska

Na parterze Brabanku znajdują się lokale usługowe, w większości restauracje i kawiarnie, w których znajdziesz fantastyczne smaki z całego Świata.

Brabank to kolejna prestiżowa inwestycja Invest Komfortu, kapitalnie położona nad Motławą przy gdańskiej starówce z olśniewającą elewacją i najwyższym standardem wykończenia, dwoma recepcjami, lobby i salą  klubową, siłownią i  strefą SPA
Cały kompleks został kapitalnie zaaranżowany  – prywatny taras porośnięty zharmonizowaną kompozycją roślin nadający inwestycji unikatowy charakter a na parterze znajdują się kafejki i restauracje.
Widok na Motławę i historyczną część Gdańska jest naturalnym elementem codziennego krajobrazu mieszkańców.
Sąsiedztwo Wyspy Spichrzów, Filharmonii Bałtyckiej, Teatru Szekspirowskiego, Gdańskiej Mariny Jachtowej, Muzeum II Wojny Światowej,  Europejskiego Centrum Solidarności, no i oczywiście przecudnego zabytkowego centrum Gdańska.
Kompleks jest monitorowany i strzeżony całodobowo.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Inwestycja Brabank była wielokrotnie doceniana i nagradzana w polskich oraz międzynarodowych konkursach: „Best Residential Development Poland” w konkursie „International Property Awards”, Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2016 w plebiscycie Trojmiasto.pl, Budowa Roku 2016 oraz Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska dla najlepszej gdańskiej realizacji architektonicznej 2016-2017.

Cena:2 800 000 zł
(w cenie 2 luksusowo wyposażone apartamenty, 2 miejsca w podziemnej hali garażowej,  komórka lokatorska i wyjątkowy widok na Motławę i Gdańską Starówkę)
POLECAM !
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC569105
Rynek: wtórny
Cena: 2 800 000 PLN
Pow. całkowita: 93.32 m²
Cena za m²: 30 004 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 4
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: idealny
Rok budowy: 2017
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Wideodomofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Komórka lokatorska: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.