fbpx


Luksusowy nadmorski apartament Jurata

LUKSUS i MORZE – ODPOCZYWAJ, MIESZKAJ i ZARABIAJ NAD POLSKIM MORZEM

NOWY LUKSUSOWY APARTAMENT  W JURACIE !
ZOSTAŁY DWA OSTATNIE  APARTAMENTY W TEJ INWESTYCJI !

ZAMIESZKAJ NAD MORZEM https://youtu.be/TGd3EkNV95c

Na sprzedaż nowy, wykończony luksusowy 3-pokojowy apartament w Juracie położony w nowym kameralnym apartamentowcu (tylko 11 apartamentów), zaledwie 50 metrów od pięknej piaszczystej plaży w Juracie na Półwyspie Helskim.

Apartament o powierzchni 55,9 m2 położony na wysokim parterze (budynek z windą) składa się z salonu z aneksem kuchennym 21,2 m2 z wyjściem na  balkon 10,2 m2, dwóch sypialni, holu i łazienki.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Apartament jest wykończony pod klucz w wysokim standardzie a design wykończenia nawiązuje do nadmorskich luksusowych rezydencji Riwiery Francuskiej – na posadzkach w pokojach położono deskę barlinecką, w holu i części kuchennej – kafle, łazienka wykończona jest w całości w kaflach, stolarka okienna drewniana 3-szybowa, balustrada na balkonie jest przeszklona szybą bezpieczną a posadzka wyłożona deską tarasową.

Apartament wyposażony został w klimatyzację, nowoczesny system ogrzewania podczerwienią REDWELL oraz inteligentny system sterowania FIBARO umożliwiający zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie (kontrola dostępu, temperatury, natężenia światła, systemu alarmowego, wideodomofonu czy automatycznego otwierania bramy i furtki), system zapewnia również oszczędność energii elektrycznej do 30% !

INWESTYCJA

Fantastycznie położona kameralna i bezpieczna inwestycja w najmodniejszym nadmorskim kurorcie – Juracie, zaledwie 50 metrów od plaży, w uroczym sosnowym zagajniku, charakterystycznym dla Półwyspu Helskiego i nadmorskiego krajobrazu. Budynek 2-piętrowy z podziemną halą garażową , cała posesja ogrodzona i zagospodarowana, z zielenią ozdobną i wybrukowaną komunikacją.

– 11 luksusowych apartamentów (od 31m2 do 58m2)

 – cichobieżna winda

– monitoring zewnętrzny

– sauna fińska dla mieszkańców

– ciepła woda centralna – podgrzewana przez pompy ciepła.

– naziemne miejsca parkingowe

– cudowny zapach i szum morza

ZALETY

Nie sposób w kilku słowach wymienić wszystkich zalet tej propozycji – proszę sobie wyobrazić luksusowe, nowoczesne i bezpieczne wnętrza, plażę w zasięgu wzroku, wszechobecny szum morza – to wszystko gwarantuje zakup tego apartamentu i dopracowana pod każdym względem inwestycja, o nic nie musisz się martwić – kupujesz nowy luksusowy apartament, wykończony pod klucz, w którym nikt do tej pory nie mieszkał, a na Twoje życzenie wyposażymy go również w meble a  Ty, drogi Kliencie, możesz tu odpoczywać, zamieszkać na stałe lub zarabiać – wynajmując apartament spragnionym morza i oczekującym luksusu gościom.

Kupując apartament można odliczyć 23% podatku VAT !

Cena: 1 543 000 PLN

(cena zawiera 23% podatku VAT)

WOLNY OD ZARAZ – POLECAM !

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC286286
Rynek: pierwotny
Cena: 1 543 000 PLN
Pow. całkowita: 56 m²
Cena za m²: 27 554 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: wysoki standard
Rok budowy: 2018
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Alarm: Tak
Standard
Ogrzewanie: elektryczne
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.