fbpx


Luksusowy nadmorski apartament w Gdyni na sprzedaż

DYSKRETNY SMAK LUKSUSU w SĄSIEDZTWIE MORZA, KĘPY REDŁOWSKIEJ I ORŁOWSKIEGO KLIFU !

Na sprzedaż luksusowy 2-poziomowy apartament o powierzchni 149m2 z dwoma miejscami w podziemnej hali garażowej, dwoma komórkami lokatorskimi położony na II piętrze zadbanego apartamentowca z windą w prestiżowej inwestycji „Kępa Redłowska” wybudowanej przez firmę Eco-Classic w 2010r.
Świetna nadmorska lokalizacja w Gdyni, na granicy Orłowa i Redłowa, w odległości zaledwie 500m od nadmorskiej plaży.

APARTAMENT

POZIOM DOLNY (część dzienna) – salon 42m2 z tarasem, duża, wygodna wyposażona kuchnia 24m2 z wyspą kuchenną, jadalnią i balkonem, gabinet 17m2, garderoba, łazienka z natryskiem, hol
POZIOM GÓRNY (część prywatna) – sypialnia główna 20m2 z balkonem, druga sypialnia (pokój dziecinny) 19m2, pokój kąpielowy z okrągłą wanną, hol.

Apartament zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie, z przeważającą bielą i czarnym akcentami, podkreślającymi dyskretnie klasyczny luksus panujący w tym wnętrzu.
Posadzki z naturalnego drewna, granitowe blaty kuchenne, podświetlane klasyczne angielskie schody łączące oba poziomy, które są naturalną dekoracją, zabudowane na wymiar wnękowe szafy i regały – całość tworzy piękne, jasne, spokojne i eleganckie wnętrze.
Apartament świetnie doświetlony – pokoje i kuchnia mają wysokie drzwi balkonowe z wyjściem na tarasy i balkony, obie łazienki mają okna.

Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej i dwie komórki lokatorskie – w cenie.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

INWESTYCJA
„Kępa Redłowska” to świetnie położona kameralna inwestycja w pasie nadmorskim Gdyni na granicy Orłowa i Redłowa, w odległości zaledwie 500 metrów od nadmorskiej plaży.
Bezpieczna – ogrodzona, całodobowo strzeżona i monitorowana posesja z centralną recepcją, na terenie której znajduje się pięć komfortowych niskich apartamentowców z windami, zanurzona w  zieleni, z podziemną halą garażową, strefą odnowy biologicznej z sauną i siłownią , placem zabaw dla dzieci, uroczymi alejkami i zadbaną zielenią.

LOKALIZACJA
Fantastyczna i bardzo wygodna nadmorska lokalizacja pomiędzy plażą, piękną Kępą Redłowską, Klifem Orłowskim a centrum Gdyni.
Spacer do plaży piechotą przez rezerwat przyrody Kępę Redłowską zajmuje kilka minut, klifem orłowskim można dojść do mola w Orłowie lub pokonać ten krótki dystans rowerem – cały pas nadmorski Gdyni pokrywają piękne nadmorskie widokowe ścieżki rowerowe, a dojazd do ścisłego centrum Gdyni zajmuje ok. 4 minut samochodem czy pobliską SKM’ą lub do wyboru autobusem czy gdyńskim trolejbusem.

W bliskim sąsiedztwie pełna miejska infrastruktura – sklepy, szkoły, przychodnie zdrowia, galerie handlowe a nawet słynny orłowski „ryneczek” na pobliskim Placu Górnośląskim, gdzie codziennie można kupić na straganach od gdyńskich kupców świeże pieczywo i ryby, sezonowe owoce, warzywa i inne smakołyki.

Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem – wszystkie środki komunikacji miejskiej są w odległości kilku minut piechotą, szybki i sprawny wyjazd na Obwodnicę Trójmiasta czy na Lotnisko.

Cena: 1 750 000zł – POLECAM !

Jeżeli szukasz komfortu i dobrego smaku w sąsiedztwie morza – to jest idealna oferta dla Ciebie  – podaruj sobie odrobinę luksusu 🙂

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC863540
Rynek: wtórny
Cena: 1 750 000 PLN
Pow. całkowita: 149 m²
Cena za m²: 11 745 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: wysoki standard
Rok budowy: 2011
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Wideodomofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon: Tak
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Komórka lokatorska: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.