fbpx

MIESZKANIE 300 m od PLAŻY

Home / Portfolio / MIESZKANIE 300 m od PLAŻY

ZAMIESZKAJ NAD MORZEM – NA SPRZEDAŻ SŁONECZNE i KOMFORTOWE MIESZKANIE PRZY PLAŻY w GDYNI !

FANTASTYCZNA i WYJĄTKOWA LOKALIZACJA 300 metrów OD MORZA i BULWARU NADMORSKIEGO !

Jeżeli szukasz nadmorskiej lokalizacji, jeżeli cenisz klasyczną elegancję, jeżeli chcesz zasypiać i budzić się z szumem morza w tle, jeżeli chcesz zamieszkać w  wyjątkowym mieście gdzie ludzie są szczęśliwi – w Gdyni Mieście z Morza i Marzeń – ta oferta spełnia wszystkie Twoje marzenia.

Na sprzedaż piękne, słoneczne i bardzo przestronne klasyczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 124m2 położone na III-piętrze V-piętrowej pięknej i odrestaurowanej kameralnej  kamienicy z 1938r z nową windą, świetnie położonej przy Gdyńskiej Szkole Filmowej, zaledwie 300 metrów od Bulwaru Nadmorskiego i plaży.

Mieszkanie składa się z dużego salonu 30m2, gabinetu 16m2, dwóch sypialni (18 i 21m2), wygodnej kuchni z częścią jadalną 20m2, holu, łazienki i oddzielnego wc, balkon.. Do mieszkania przynależą 2 duże piwnice oraz komórka.

Stan techniczny – bardzo dobry, mieszkanie kilka lat temu przeszło kapitalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje i piony wod-kan, posadzki, stolarkę okienną i drzwiową.

Mieszkanie to połączenie tradycji z nowoczesnością –  piękny dębowy parkiet na posadzkach, stolarka okienna drewniana mahoniowa Bertrand z ciepłym 3-szybowym szkleniem typu thermofloat, drewniana stolarka drzwiowa sosnowa wykonana na zamówienie, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. W całym mieszkaniu pod posadzkami znajduje się antyakustyczna wylewka. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Niskie koszty utrzymania, średnioroczna opłata do Wspólnoty na poziomie 700zł miesięcznie, w tym m.in. ogrzewanie CO miejskie, zużycie wody, fundusz remontowy.

Kamienica, której położone jest mieszkanie, to piękny odrestaurowany budynek z nową windą, wybudowany z cegły w 1938r. Kamienica, podobnie jak mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Niewątpliwą zaletą jest to, że na każdym pietrze znajdują się tylko 2 mieszkania (łącznie 12 mieszkań).  Na dachu urządzono taras widokowy dla mieszkańców z niesamowitym widokiem na morze i najpiękniejsze miejsca w Gdyni. Pod budynkiem znajduje się zamykany  parking wyłącznie dla mieszkańców.

Piękne mieszkanie, piękna nadmorska lokalizacja przy plaży a zarazem w centrum miasta, gdzie w zasięgu ręki masz najlepsze atrakcje oferowane przez Gdynię – morze, plażę, Bulwar, marinę jachtową, Gdyńską Szkołę Filmową (z okien mieszkania możesz widzieć gwiazdy polskiego kina podczas Festiwalu Filmowego), Teatr Muzyczny, restauracje, kawiarnie, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej – to wszystko możesz mieć na co dzień, ta lokalizacja zapewni Ci wszystko to,  za co inni płacą fortunę podczas spędzania tu wakacji.

Cena: 1 690 000 zł

Możliwość zakupu mieszkania z wyposażeniem.

Zamieszkaj nad morzem, zamieszkaj w Gdyni – POLECAM !
Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.

Please follow and like us:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial