fbpx


NADMORSKI APARTAMENT 100 metrów OD MORZA

 NA SPRZEDAŻ NADMORSKI WAKACYJNY APARTAMENT zaledwie 100m OD MORZA  I PLAŻY W JASTRZĘBIEJ GÓRZE !
Z ZEWNĘTRZNYM KRYTYM BASENEM Z PODGRZEWANĄ WODĄ
I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI  GARAŻOWEJ W CENIE !
Zobacz na youtube https://youtu.be/2-d8rdl8BO0

Świetna lokalizacja – 100m od piaszczystej plaży w Jastrzębiej Górze – odpoczywaj i zarabiaj lub zamieszkaj i ciesz się przywilejem mieszkania nad morzem ! 
Nowoczesny 3-pokojowy apartament wakacyjny o powierzchni 79,60m2,  z miejscem w hali garażowej w cenie, położony na parterze komfortowego apartamentowca z windą wybudowanego w 2012 roku z mnóstwem udogodnień takich jak kryty basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, plac zabaw, sauna, miejsca grilowe dla właścicieli jak i wczasowiczów.

Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogródka do wyłącznego użytku właścicieli apartamentu, dwóch sypialni, łazienki z prysznicem, WC i holu. Apartament sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach, m.in. zabudowanym aneksem kuchennym, z meblami i sprzętem AGD.

Stan techniczny bardzo dobry – nie wymagający żadnych nakładów finansowych; na posadzkach w pokojach i holu położono deskę barlinecką, w łazience kafle, duże okna PCV, taras wyłożony jest terakotą.

Apartamentowiec, w którym znajduje się lokal  to nowoczesny budynek z windą, podziemną halą garażową,  jest ogrodzony i monitorowany, z całodobową recepcją,  oraz strefą SPA  gdzie znajduje się sauna i jacuzzi. Na ogrodzonym pełnym zieleni terenie znajduje się zadaszony basen z podgrzewana wodą, plac zabaw, , miejsce z hamakami do odpoczynku po całodziennym przebywaniu na plaży oraz strefa z murowanymi grillami. Świetnie położony kilka kroków od wejścia na plażę z widokiem na jedyny w swoim rodzaju klif, restauracji z ” Boskim Menu ” w Hotelu Faleza, Latarni Morskiej. Do centrum tętniącym życiem i słynnym w Jastrzębiej Górze Domu Whisky w którym co roku odbywają się niepowtarzalne imprezy 🙂 zaledwie kilka minut spacerem. 

Apartament jest przystosowany do wynajmu wakacyjnego turystom.
Świetna lokalizacja – tylko  100 metrów od piaszczystej plaży w Jastrzębiej Górze, jednym  z najchętniej odwiedzanych kurortów na Wybrzeżu ! 

Cena : 959 000 zł ( niecałe 12 000 zł za m2 )
Apartament sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach !
KUP I CIESZ SIĘ WAKACJAMI NAD MORZEM PRZEZ CAŁY ROK 🙂
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC888617
Rynek: wtórny
Cena: 959 000 PLN
Pow. całkowita: 80 m²
Cena za m²: 11 988 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2012
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Recepcja: Tak
Standard
Ogrzewanie: elektryczne
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.