fbpx


NADMORSKI APARTAMENT we WŁADYSŁAWOWIE

POCZUJ ZAPACH MORZA i PRZYJEMNOŚĆ MIESZKANIA NAD MORZEM !

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie we Władysławowie – nadmorskim kurorcie z piękną szeroką piaszczystą plażą.
Mieszkanie z dwoma łazienkami i miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej świetnie położone blisko morza i plaży.

Mieszkanie o powierzchni 79m2 położone jest na III piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2010r i jest II-poziomowe:
POZIOM DOLNY 64m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na duży, słoneczny zadaszony balkon, dwóch sypialni, łazienki z natryskiem i holu
POZIOM GÓRNY 15m2 sypialnia z dużą łazienką z wanną z hydromasażem

STAN TECHNICZNY BARDZO DOBRY – mieszkanie jest wygodne i nowoczesne – nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych i sprzedawane jest z większością wyposażenia i mebli widocznych na zdjęciach, posadzki wyłożone są kaflami i drewnem, obie łazienki wykończone są w glazurze, okna PCV, zabudowana kuchnia z barem robiona jest na wymiar i wyposażona w sprzęt AGD firmy Samsung, Bosch i Teka (płyta kuchenna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka), ściany w salonie pokryte są dekoracyjnym kamieniem a sufit z błękitnym nadmorskim niebem wykonany jest z Barrisol’u (sufit napinany)
W cenie jest większość mebli widoczna na zdjęciach m.in. kuchnia z zabudowanym sprzętem AGD, dwie duże zabudowane garderoby typu Komandor, wygodne kanapy i fotele skórzane firmy Cheers, wyposażenie sypialni i łazienek.

Ciepła woda i ogrzewanie z sieci centralnej (apartamentowiec posiada własną kotłownię gazową, która ogrzewa mieszkania i wodę)

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej (w cenie)
Miesięczne koszty utrzymania na poziomie 700zł miesięcznie (w tym wszystkie opłaty łącznie z telewizją kablową)

Bardzo wygodna lokalizacja – kilka minut piechotą nad morze do szerokiej piaszczystej plaży, do portu, do stacji PKP, do słynnego Ocean Parku. Blisko sklepy mniejsze i większe, restauracje i kawiarnie.

JEŻELI CHCESZ, ŻEBY SZUM MORZA TOWARZYSZYŁ CI NA CO DZIEŃ – ZAMIESZKAJ WE WŁADYSŁAWOWIE
Cena: 690 000zł
(w cenie miejsce postojowe i większość wyposażenia mieszkania)

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC102092
Rynek: wtórny
Cena: 690 000 PLN
Pow. całkowita: 79 m²
Cena za m²: 8 734 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2010
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.