fbpx


NADMORSKI NOWY DOM WE WŁADYSŁAWOWIE

NOWY DOM W SĄSIEDZTWIE MORZA i PLAŻY WE WŁADYSŁAWOWIE – NAJBARDZIEJ ZNANYM NADMORSKIM KURORCIE !

 

Na sprzedaż nowy, wolno stojący, nowoczesny budynek jednorodzinny o powierzchni całkowitej 330,8m2 (użytkowej  236,16m2) z garażem i ogrodem o powierzchni 813m2 świetnie położony w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów.

BUDYNEK

Budynek został oryginalnie zaprojektowany w nowoczesnej bryle budynku tak, aby zapewnić domownikom swoją własną, różnorodną przestrzeń.

Nowoczesna forma budynku, wysokie przesuwne okna tarasowe dające nie tylko dużą ilość słońca ale i piękny widok na okolicę, przestrzennie i komfortowo zaprojektowane wnętrza, wykończenie na wysokim poziomie, to tylko niektóre zalety tego domu.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER 165,4m2: salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na duży taras i ogród, spiżarka, garderoba, łazienka, hol, garaż z pomieszczeniem gospodarczym

I PIĘTRO 164,4m2:  4 sypialnie w tym jedna z łazienką i garderobą oraz dużym tarasem, łazienka oraz bardzo przestronny hol.

PODDASZE ok  60m2: przestronna przestrzeń typu open space z dwoma oknami typu Velux, do własnej aranżacji.

Dom wykonany z dbałością o najmniejszy detal w wysokim standardzie deweloperskim

STANDARD

Dom energooszczędny wybudowany z gazobetonu, ocieplony i pokryte tynkiem mineralnym z dekoracyjnymi drewnianymi elementami zdobiącymi elewację

– rozprowadzone instalacje: wod-kan, elektryczna , grzewcza (ogrzewanie podłogowe, na piętrze kaloryfery), wody użytkowej ,wentylacyjna, kanalizacji deszczowej, instalacja RTV zakończona gniazdem abonenckim, instalacja internetowa zakończona gniazdem abonenckim, można również zamontować kominek w salonie.

– okna PCV szklenie trzyszybowe, okno balkonowe w pokoju dziennym – przesuwne typu HST w kolorze srebrnym,

– bramy garażowe segmentowe z automatycznym zamykaniem w kolorze antracytowym,

– drzwi wejściowe antywłamaniowe kolor niebieski,

– dach kryty blacho – dachówką w kolorze antracytowym typu klik

– schody wewnętrzne na piętro i antresolę w konstrukcji żelbetowej,

– taras zewnętrzny wykonany w desce drewnianej,

– balkony – posadzka wyłożona płytkami mrozoodpornymi, antypoślizgowymi o niskiej nasiąkliwości, balustrady wykonane  w konstrukcji stalowej malowanej proszkowo w kolorze antracytowym z bezpiecznym szkłem, 

– lampy zewnętrzne: przed wejściem do budynku, balkon, taras, 

– dojście do budynku, nawierzchnia z kostki brukowej

– ogrodzenie panelowe – żaluzjowe z drewna na podmurówce,

– ogród zagospodarowany 

LOKALIZACJA

Świetna nadmorska lokalizacja ok. 1 km od morza i plaży w sąsiedztwie Ocean Parku.

Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan – Park, świetnie rozwinięte trasy rowerowe, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem !

To wszystko może być Twoje na co dzień ! 

Cena 790 000 zł – POLECAM !

ZAMIESZKAJ NAD MORZEM WE WŁADYSŁAWOWIE I MIEJ WAKACJE PRZEZ CAŁY ROK 🙂Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC795576200
Rynek: wtórny
Cena: 790 000 PLN
Pow. całkowita: 330.8 m²
Cena za m²: 2 388 PLN
Powierzchnia działki: 813 m²
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Przeznaczenie: Budowlana
Opis budynku
Rodzaj budynku: Wolnostojący
Stan budynku: deweloperski
Rok budowy: 2019
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Gaz: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak
Garaż: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.