fbpx


NADMORSKI PENSJONAT PRZY PLAŻY NA SPRZEDAŻ !

REWELACYJNA LOKALIZACJA 100 metrów OD PLAŻY I MORZA !
CENTRUM JASTRZĘBIEJ GÓRY
NADMORSKI CAŁOROCZNY PENSJONAT z 16 KOMFORTOWYMI POKOJAMI
Zobacz na YT https://youtu.be/LpPWyhuqwOo

Wyjątkowa oferta w centrum nadmorskiego kurortu – Jastrzębiej Góry, w bezpośrednim sąsiedztwie morza i piaszczystej plaży, w ścisłym centrum, w otoczeniu restauracji, kafejek, w najlepszej z możliwych lokalizacji, stąd na plażę idziesz minutę, a wakacyjne letnie wieczory spędzasz w pobliskich pubach, dyskotekach lub podziwiając piękny zachód słońca nad morzem.
Kupując ten pensjonat możesz liczyć na wakacje przez 360 dni w roku, wysoką stopę zwrotu a przede wszystkim Twoje pieniądze nie tylko będą bezpieczne ale będą również zarabiać na Ciebie już w najbliższym sezonie
Ta lokalizacja nigdy nie straci na wartości !

PENSJONAT

Położony tuż  przy nadmorskiej plaży, zadbany i nowoczesny II-piętrowy budynek o powierzchni całkowitej 864m2, użytkowej 773,3m2 położony na działce 522m2, 16 wyposażonych pokoi z łazienkami i balkonami, w tym cztery 2-pokojowe apartamenty, recepcja, część wypoczynkowa dla gości, kuchnia i jadalnia, 200-metrowa przestrzeń idealna do urządzenia strefy SPA, niewielki parking oraz dwa pokoje z łazienkami dedykowane obsłudze pensjonatu (pokoje dla pracowników)
Łącznie pensjonat przyjmuje ok. 40 gości jednocześnie.

PARTER  – recepcja, toaleta, oraz część dzienna dla gości – sala bilardowa 72m2 i sala zabaw dla dzieci 36m2 oraz bar, zaplecze kuchenne, toaleta – cały parter można wykorzystać na restaurację nie tylko dla przebywających tu gości ale otwartą dla gości z zewnątrz – jesteśmy w ścisłym centrum modnego wakacyjnego kurortu nad samym morzem
Alternatywnie tę część można również przebudować na kolejne pokoje zwiększając bazę noclegową.

I PIĘTRO– pokoje i apartamenty  każdy z przestronną łazienką – 6 pokoi 3-osobowych, apartament 2-pokojowy 4-osobowy

II PIĘTRO – pokoje i apartamenty każdy z przestronną nowoczesną łazienką – 3 apartamenty 2-pokojowe 4-osobowe, 2 pokoje 3-osobowe, 1 pokój 1-osobowy

PODDASZE – duży 4-6 osobowy  pokój dla pracowników, 2 łazienki

POZIOM -1 – obecnie wykorzystywany częściowo jako garaż podziemny na kilka samochodów, kotłownia olejowa i pomieszczenia gospodarcze – to idealne miejsce do stworzenia tu strefy SPA i odnowy biologicznej, tak popularnych w tego typu obiektach.

Wszystkie pokoje i apartamenty są wygodnie i  umeblowane w dobrej jakości meble, pokoje pojedyncze wyposażone w podwójne małżeńskie łóżka i sofy rozkładane, apartamenty 2-pokojowe mają dwa podwójne małżeńskie łóżka i rozkładane sofy, wszystkie mają nowoczesne łazienki i balkony.
Każdy pokój (apartament) wyposażony jest w płaski TV, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia, pościel, sprzęt plażowy (leżaki i parawany).
Łącznie obiekt może przyjąć jednorazowo ok. 40 gości.

STANDARD – BARDZO DOBRY

Budynek jest całoroczny, zadbany, kilka lat temu przeprowadzono generalny remont i wymianę mebli  – obiekt nie wymaga żadnych nakładów finansowych, w pokojach na posadzkach znajdują się panele podłogowe, łazienki wykończone  w kaflach, w holach i w częściach ogólnodostępnych  posadzki wyłożone są terakotą, okna PCV, centralne ogrzewanie z własnej kotłowni olejowej – można zmienić na ogrzewanie gazowe, gaz przebiega w drodze dojazdowej w granicy działki.
Budynek ocieplony, elewacja pokryta tynkiem, dach kryty blachodachówką.
Wszystkie media miejskie woda, kanalizacja, prąd, gaz (w granicy działki), dojazd ulicą asfaltową.

MPZP
Pensjonat położony jest na terenie objętym planem miejscowym w jednostce 23MNU –  teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej – usługi turystyki (hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, apartamenty wczasowe, pozostałe obiekty zakwaterowania turystycznego) oraz mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą

LOKALIZACJA
Lokalizacja najlepsza z możliwych – 100m od wejścia na plażę w ścisłym centrum nadmorskiego kurortu – Jastrzębiej Góry.

NAJLEPSZA LOKALIZACJA W JASTRZĘBIEJ GÓRZE
OBIEKT SPRZEDAWANY JEST Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM WIDOCZNYM NA ZDJĘCIACH
BAZA STAŁYCH ZADOWOLONYCH  GOŚCI SPĘDZAJĄCYCH TUTAJ CO ROKU NADMORSKIE WAKACJE

Cena: 3 500 000zł  

 

 

 

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC615414
Rynek:wtórny
Cena:3 500 000 PLN
Pow. całkowita:864 m²
Cena za m²:4 051 PLN
Powierzchnia działki:522 m²
Liczba pokoi:21
Liczba pięter:2
Przeznaczenie:Budowlana
Opis budynku
Rodzaj budynku:Segment skrajny
Stan budynku:bardzo dobry
Materiał:pustak
Bezpieczeństwo
Recepcja:Tak
Alarm:Tak
Standard
Ogrzewanie:CO własne
Balkon:Tak
Taras:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Tak
Piwnica:Tak
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak
Parking/Garaż
Parking:Tak
Garaż:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.