fbpx


Nowy apartament Gdynia Orlowo

Rezydencja Kasztanowa – nowa inwestycja w Gdyni Orłowie
Luksusowe apartamenty na sprzedaż !

Nowy penthouse 176-metrowy apartament położony na drugim piętrze w  kameralnej i luksusowej  Inwestycji Rezydencja Kasztanowa w Gdyni Orłowie.

Słoneczny 80-metrowy salon z otwartą kuchnią  i jadalnią, z wyjściem na południowy taras i balkon, zależnie od wybranej aranżacji – dwie lub trzy przestronne sypialnie w tym dwie z balkonem , dwie duże  łazienki, garderoba, gabinet i hol.
W cenie apartamentu są dwie komórki lokatorskie i 2 miejsca w podziemnej hali garażowej, z możliwością dokupienia dwóch dodatkowych miejsc.
Planowane zakończenie budowy –  maj 2024r.

OPIS INWESTYCJI
Kameralna i luksusowa inwestycja położona w Nadmorskim Orłowie
Architektura Rezydencji Kasztanowa nawiązuje do gdyńskiego modernizmu łącząc tradycję z nowoczesnym designem części wspólnych i komfortem stworzonym dla jej mieszkańców.
Tylko 6 świetnie zaaranżowanych słonecznych apartamentów z dużymi balkonami i tarasami na trzech kondygnacjach połączonych cichobieżną windą.
Komórki lokatorskie oraz bezpieczne miejsce parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej.
Strefa SPA&Fitness z sauną i siłownią oraz teren zielony okalający Rezydencję zostały zaprojektowane w dbałości o zdrowie i relaks mieszkańców.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Aluminiowa i drewniana stolarka okienna najwyższej jakości, elewacja wykończona naturalnym kamieniem, cichobieżna winda łącząca wszystkie poziomy, posadzki holu wejściowego i części wspólnych wyłożone marmurem, apartamenty z rozprowadzoną siecią teletechniczną (światłowodową i RTV), wideodomofon, ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej, każdy apartament posiada licznik zużytego ciepła, wody zimnej i ciepłej.
Wysokość apartamentów 2,70m.

LOKALIZACJA  – NADMORSKIE ORŁOWO
Spacerowa odległość do plaży, orłowskiego klifu i nadmorskiego molo
Bezpieczna willowa nadmorska dzielnica Gdyni
Sąsiedztwo stadniny koni i pola golfowego na Kolibkach
Błyskawiczny dojazd do centrum Gdyni i do Sopotu

Tutaj poczujesz zapach nadmorskiej bryzy…
Tutaj wiosną kwitną kasztany
Tutaj czas płynie zgodnie z naturą i szumem morza
To właśnie tutaj znajdziesz swoją bezpieczną przystań
Rezydencja Kasztanowa Twój Nowy Dom

To tylko niektóre zalety lokalizacji Rezydencji Kasztanowa – zakochasz się w tej nietuzinkowej lokalizacji,
w jesiennym zapachu kasztanów i morskiej bryzy.

Cena: 4 380 000zł
Cena stanu deweloperskiego zawiera 8% podatku VAT
(w cenie komórka lokatorska i jedno miejsce w hali garażowej)

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC187714
Rynek:pierwotny
Cena:4 380 000 PLN
Pow. całkowita:176 m²
Cena za m²:24 886 PLN
Liczba pokoi:5
Liczba pięter:2
Opis budynku
Rodzaj budynku:Apartamentowiec
Stan budynku:deweloperski
Rok budowy:2024
Bezpieczeństwo
Wideodomofon:Tak
Standard
Ogrzewanie:gazowe
Balkon:Tak
Taras:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Nie
Komórka lokatorska:Tak
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.