fbpx


NOWY APARTAMENT W INWESTYCJI BANK POLSKI 1929

MARZYSZ O PORANKACH Z WIDOKIEM NA SKĄPANE W PROMIENIACH SŁOŃCA MIASTO  I MORZE ? 
KUP NOWY PENTHOUSE W ŚRÓDMIEŚCIU GDYNI  Z DUŻYM TARASEM  – Z WIDOKIEM NA MORZE I PANORAMĘ GDYNI !

Na sprzedaż przestronny, nowy penthouse o powierzchni ok 76 m2  z dużym tarasem 135 m2
  z którego roztacza się ,spektakularny widok na morze i śródmieście Gdyni,  położony na ostatniej kondygnacji  nowej, prestiżowej,  chronionej inwestycji dewelopera Moderna BANK POLSKI 1929, z cichobieżnymi windami  i okazałym dziedzińcem,  świetnie zlokalizowanej w gdyńskim Śródmieściu przy ul. 10 Lutego  5 minut do morza i plaży !
Rozkład pomieszczeń: przestronny  salon z wyjściem na taras, otwarta kuchnia,  sypialnia, łazienka, przedpokój..
Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Aby zadbać o komfort przyszłych  mieszkańców apartamentu  w lokalu przygotowano instalację pod klimatyzację .
Ze względu na wyjątkowe usytuowanie na ostatnim piętrze inwestycji  (na którym znajdują się  tylko dwa lokale ! ) apartament jest bardzo słoneczny –  budzenie się w promieniach słońca przestało być metaforą 🙂 

Do apartamentu przynależą  dwa miejsca  postojowe  w podziemnej hali garażowej (w cenie 65 000 zł za każde miejsce) oraz komórka lokatorska 7,65 m2  w cenie  38 250 zł. 
Istnieje możliwość zakupu sąsiadującego apartamentu o powierzchni 87,28m² z  tarasem 95m2.

 
Prestiż, wygoda, najlepszy gdyński adres , widok na morze i bliskość morza oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (a także wschody i zachody w cenie zakupu) – jeżeli tego właśnie szukasz to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie !

CENA: 2 799 000 zł
(w cenie zawarty jest podatek VAT 8%)

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC612151
Rynek: wtórny
Cena: 2 799 000 PLN
Pow. całkowita: 75.59 m²
Cena za m²: 37 029 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 7
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: deweloperski
Rok budowy: 2021
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Taras: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.