fbpx


NOWY APARTAMENT W INWESTYCJI BANK POLSKI 1929

WYJĄTKOWY PENTHOUSE Z OGROMNYM TARASEM, SKĄPANYM W PROMIENIACH SŁOŃCA Z WIDOKIEM NA MORZE I PANORAMĘ GDYNI ! 
OSTATNIE PIĘTRO INWESTYCJI BANK POLSKI – GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE !

Na sprzedaż superkomfortowy pakiet – dwóch przestronnych lokali o łącznej powierzchni 162,87 m2  z ogromnym tarasem 230 m2 z zachwycającym widokiem na panoramę Gdyni położony na ostatniej kondygnacji nowej, prestiżowej inwestycji dewelopera Moderna BANK POLSKI 1929, z cichobieżnymi windami  i okazałym dziedzińcem,  świetnie zlokalizowanej w gdyńskim Śródmieściu przy ul. 10 Lutego  5 minut do morza i plaży !

Apartament zajmuje całą najwyższą kondygnację i jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Aby zadbać o komfort przyszłych  mieszkańców apartamentu  w lokalu przygotowano instalację pod klimatyzację.
Nieruchomość idealna pod najem zarówno dobowy jak i długoterminowy (liczne zalety m.in. bliskość plaży & Mariny Jachtowej, dworca PKP, dogodny dojazd na lotnisko, nowy, prestiżowy budynek  no i ogromny potencjał aranżacyjny :)).
Ze względu na wyjątkowe usytuowanie na ostatnim piętrze inwestycji (na którym znajduje się wyłącznie ten lokal = brak sąsiadów co jest rzadkością w centrum miasta) apartament jest bardzo słoneczny –  budzenie się w promieniach słońca przestało być metaforą 🙂 

Do w/w nieruchomości  przynależą  cztery  miejsca  postojowe  w podziemnej hali garażowej (w cenie 65 000 zł za każde miejsce) oraz dwie komórki lokatorskie o pow.  5,28 m2  i  7,65 m2  w łącznej cenie 64 650 zł.

Prestiż, wygoda, najlepszy gdyński adres , widok a morze i bliskość morza oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (a także wschody i zachody w cenie zakupu) – jeżeli tego właśnie szukasz to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie !
CENA: 5 789 000 zł
(w cenie zawarty jest podatek VAT 8%)

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC123709
Rynek: wtórny
Cena: 5 789 000 PLN
Pow. całkowita: 162.87 m²
Cena za m²: 35 544 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 7
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: deweloperski
Rok budowy: 2021
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO miejskie
Taras: Tak
Komórka lokatorska: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun oferty
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.