fbpx


Nowy nadmorski apartament Gdańsk

Na sprzedaż nowy apartament typu studio o powierzchni 40,89 m2 położony na II piętrze  w nowej kameralnej Inwestycji na Gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej.

 
APARTAMENT:

Apartament o powierzchni 40,89 m2 z  ekspozycją południowo-zachodnią  🙂  składa się z pokoju  z aneksem kuchennym  (18,54 m2) z wyjściem na balkon, sypialni (10,83 m2) , łazienki z WC oraz przedpokoju.
Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.
Dodatkowo można dokupić miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci centralnej gazowej opomiarowane indywidualnie.
Apartament wyposażony w system inteligentnego sterowania ogrzewaniem.

INWESTYCJA:
Komfortowy, kameralny II piętrowy apartamentowiec, położony na ogrodzonej posesji o powierzchni 2998m2, w której znajduje się 36 mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 58 mkw,. każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub w przypadku mieszkań położonych na parterze – ogródek .
W części podziemnej znajduje się strefa rekreacji dla mieszkańców, w postaci sali bilardowo-kinowej.
Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe naziemne znajdujące się na terenie Inwestycji oraz komórki lokatorskie.
Planowany termin zakończenia budowy w I kwartale 2022r.

LOKALIZACJA:
Apartament znajduje się w kameralnej Inwestycji otoczonej zielenią i rezerwatem przyrody, blisko szerokiej piaszczystej plaży nad Zatoką Gdańską z pasmem wydm chroniących przed wiatrem (ok. 1 km) – to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu,  jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum Gdańska.
To unikalna lokalizacja – Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska, otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha. Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody 

To fantastyczna oferta nie tylko nadmorskiego mieszkania wakacyjnego dla siebie lub inwestycyjnie, ale również
mieszkania dla miłośników natury – do zamieszkania na stałe, blisko morza, Wisły i śpiewu ptaków na co dzień.
 

ODLEGŁOŚCI:
Plaża nad Zatoką Gdańską – 1 km
Centrum Gdańska – jedynie 20 km
Martwa Wisła – 2,6 km
Rezerwat Ptasi Raj – 7,5 km
Rezerwat Mewia Łacha – 4,1 km
Długi Targ z Fontanną Neptuna – 18 km
Teatr Szekspirowski – 18,6 km
Filharmonia Bałtycka – 18 km
Europejskie Centrum Solidarności – 19,5 km
Autostrada A1 – 24,5 km
Trasa S-7 – 12,5 km
PKP Gdańsk Główny – 20 km
Port Lotniczy im L. Wałęsy – 35 km

Cena: 538 690 zł (zawiera 8% VAT)
Cena miejsca postojowego naziemnego  25 tys. zł brutto
Cena komórki lokatorskiej 2000zł/m2 brutto
Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC519433
Rynek: pierwotny
Cena: 538 690 PLN
Pow. całkowita: 40.89 m²
Cena za m²: 13 174 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: deweloperski
Rok budowy: 2021
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: CO własne
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Komórka lokatorska: Tak
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl


  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.