fbpx


NOWY NADMORSKI APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE

WIDOK NA MORZE – PIERWSZA LINIA ZABUDOWY – 30 metrów DO PLAŻY !

Wyjątkowa okazja – na sprzedaż 2-pokojowy apartament z widokiem na morze, balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską !

Wschody i zachody słońca nad morzem, regaty jachtowe i surfingowe, spacer po plaży brzegiem morza – to wszystko masz na wyciągniecie ręki, ponieważ apartament jest położony zaledwie 30 metrów od plaży z, którego okien i balkonu roztacza się przepiękny widok na morze.

CIESZ SIĘ WAKACJAMI PRZEZ CAŁY ROK 🙂

Na sprzedaż nowy 2-pokojowy komfortowy, umeblowany apartament o powierzchni 42.43 m2 położony na drugim piętrze apartamentowca z cichobieżną windą w kameralnej, nowej inwestycji „NEXO APRTAMENTY NA KLIFIE” z 2019 roku, zlokalizowanej nad samą Zatoką w Pucku.

Apartament składa się z pokoju dziennego z balkonem z którego roztacza się widok na morze,aneksu kuchennego w zabudowie, sypialni, łazienki z natryskiem i WC oraz przedpokoju.

Stan techniczny bardzo dobry,  nie wymagający żadnych nakładów finansowych – po prostu wchodzisz z walizką i mieszkasz  🙂 całe umeblowanie i wyposażenie jest  nowe, łazienka wykończona w glazurze, na posadzkach położono kafle, w pokojach i w kuchni panele, okna nowe PCV, ciepła woda i ogrzewanie centralne z nowoczesnej kotłowni.

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Opłaty do Wspólnoty wynoszą ok 500 zł.

Inwestycja  w której znajduje się apartament to nowy, kameralny kompleks dewelopera Allcon „NEXO APARTAMENTY NA KLIFIE”, składający się z kilku nowoczesnych apartamentowców rewelacyjnie położonych nad samą Zatoką Pucką. Cała posesja ogrodzona, dla właścicieli dostępne bardzo ciekawie zagospodarowane patio z hamakami i miejscem do odpoczynku i wspólnego biesiadowania oraz boisko plażowe. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się parking np. dla Twoich przyszłych gości 🙂

Fantastyczna lokalizacja w Pucku nad samą Zatoką – gratka dla fanów sportów wodnych –  do plaży, morza, Mariny Jachtowej i molo ok 30 m !

Świetna propozycja do zamieszkania na stałe, jako apartament wakacyjny lub inwestycyjnie pod wynajem turystom !

CENA: 640 000 PLN

(Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach !

WOLNE OD ZARAZ – POLECAM !

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC422705
Rynek: wtórny
Cena: 640 000 PLN
Pow. całkowita: 43 m²
Cena za m²: 14 884 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2019
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Ochrona: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Balkon: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Komórka lokatorska: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak

Opiekun ofertyJesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

Twojego zgłoszenia.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer telefonu +48 58 718 33 94

* adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

*w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.