fbpx


NOWY WYKOŃCZONY ZADBANY DOM NA SPRZEDAŻ

Uroczy, zadbany, nowoczesny dom w zielonej i spokojnej okolicy w Redzie z pięknie zagospodarowanym ogrodem.
Możliwość zakupu domu z pełnym wyposażeniem !

Na sprzedaż niezwykły dom jednorodzinny z ogrodem.

Dom został zaaranżowany modelowo – jest przytulny a jednocześnie przestronny, uroczy a jednocześnie nowoczesny, każdy szczegół został dopracowany, wyraźnie oddzielona jest strefa dzienna od nocnej.
Naturalnym przedłużeniem wygodnego salonu jest taras z rozsuwaną markizą, który w lecie o kilkadziesiąt metrów powiększa część dzienną domu i sprawia, że zadbana roślinność zagląda do wnętrza domu  – to miejsce w którym można fantastycznie spędzać czas.
Jeżeli oglądacie czasem czasopisma np. Werandę czy zaglądacie do  Pinterest 'u to właśnie tak przemyślane i cudowne wnętrze ma ten dom.

Ponieważ powierzchnia domu nie jest duża – dom ma niecałe 70m2, każdy fragment wnętrza został świetnie przemyślany dzięki czemu dom jest przestronny i jasny i cała część dzienna znajdująca się na parterze jest otwartym planem prowadzącym na piętro do części sypialnej a na wprost na taras i do ogrodu.
Ogród jest bajkowy, zadbany z niewielkim domkiem na sprzęt ogrodowy czy rowery, łatwy w utrzymaniu i uroczy do spędzania w nim wolnego czasu.

Dom został wybudowany w 2018r i  jest w idealnym stanie technicznym, nie wymagającym żadnych nakładów finansowych.
PARTER – hol wejściowy, salon z otwartą , nowoczesną i wyposażoną kuchnią oraz aneksem jadalnym, toaletą i garderobą.
PIĘTRO – hol, dwie sypialnie i łazienka z natryskiem
Stolarka okienna PCV, posadzka na parterze wyłożona jest kaflami, piętro panelami podłogowymi, łazienki w glazurze, ściany cekolowane, dom wyposażony jest w system kamer zewnętrznych.

Wszystkie media są miejskie – woda, kanalizacja, prąd  gaz, w całym domu znajduje się wodne ogrzewanie podłogowe zasilane z 2 -funkcyjnego  pieca gazowego.
Niewątpliwą zaletą są niskie koszty utrzymania.

Dom znajduje się na terenie niewielkiego, nowego kompleksu domów jednorodzinnych w najbardziej zielonej, rekreacyjnej dzielnicy Redy (Betlejem) graniczącej z lasem.
Z jednej strony to spokojna i zielona okolica ze wspaniałymi terenami spacerowymi i trasami rowerowymi a z drugiej blisko znajduje się pełna miejska infrastruktura, która sprawia, że codzienne życie jest tutaj wygodne – sklepy (Lidl), szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej.
Stąd szybko dojedziemy zarówno do Trójmiasta (SKM-ką lub samochodem) ale i na Półwysep Helski i do nadmorskich kurortów.

Cena: 750 000zł
(w cenie zabudowa kuchenna i zabudowy stałe, możliwość zakupu pełnego wyposażenia widocznego na zdjęciach)
POLECAM !

SKORZYSTAJ Z PROGRAMU PIERWSZE MIESZKANIE I BEZPIECZNEGO KREDYTU 2%

Parametry nieruchomości
Nr oferty: EC482977
Rynek: wtórny
Cena: 750 000 PLN
Pow. całkowita: 68.39 m²
Cena za m²: 10 967 PLN
Powierzchnia działki: 140 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 1
Przeznaczenie: Budowlana
Opis budynku
Rodzaj budynku: Bliźniak
Stan budynku: bardzo dobry
Rok budowy: 2018
Materiał: pustak
Bezpieczeństwo
Domofon: Tak
Standard
Ogrzewanie: gazowe
Taras: Tak
Internet: Tak
Umeblowane: Częściowo
Gaz: Tak
Kanalizacja: Tak
Woda: Tak
Parking/Garaż
Parking: Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.