fbpx

„Rezydencja Kasztanowa”- Gdynia ul. Kasztanowa 3

Tutaj poczujesz zapach nadmorskiej bryzy…

Tutaj wiosną kwitną kasztany
Tutaj czas płynie zgodnie z naturą i szumem morza
To właśnie tutaj znajdziesz swoją bezpieczną przystań
Rezydencja Kasztanowa Twój Nowy Dom

Kameralna i komfortowa inwestycja położona w Nadmorskim Orłowie

Architektura Rezydencji Kasztanowa nawiązuje do gdyńskiego modernizmu  łącząc tradycję z nowoczesnym designem części wspólnych i komfortem stworzonym dla jej mieszkańców.

Tylko 6 świetnie zaaranżowanych słonecznych apartamentów z dużymi balkonami i tarasami na trzech kondygnacjach połączonych cichobieżną windą.
Komórki lokatorskie oraz bezpieczne miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.
Strefa SPA&Fitness z sauną i siłownią oraz teren zielony okalający Rezydencję w dbałości o zdrowie i relaks mieszkańców

Dlaczego ta lokalizacja
Spacerowa odległość do plaży, orłowskiego klifu i nadmorskiego molo

Bezpieczna willowa nadmorska dzielnica Gdyni
Sąsiedztwo stadniny, koni pola golfowego na Kolibkach
Błyskawiczny dojazd do centrum Gdyni i do Sopotu
To tylko niektóre zalety lokalizacji Rezydencji Kasztanowa.
Planowane zakończenie budowy – pierwszy kwartał 2024r.

 

Zakochasz się w tej nietuzinkowej lokalizacji, w jesiennym zapachu kasztanów i morskiej bryzy.

 

Lokalizacja inwestycji w Orłowie oznacza, że przyszli mieszkańcy żyć będą niemal w centrum całego Trójmiasta – komfortowo dojechać stąd można zarówno do centrum Gdyni, jak i centrum Gdańska; szybko wyjechać można także na obwodnicę, co ułatwia wyjazd z Trójmiasta w każdym kierunku.

Ważną zaletą lokalizacji jest położenie w pieszej odległości od plaży, orłowskiego klifu i gdyńskiego molo. Z ulicy Kasztanowej jeszcze bliżej jest na spacer do lasu. Szybko dostać się można także do stadniny koni i pola golfowego na Kolibkach. Wszystko to, w połączeniu z otoczeniem willowej zabudowy, sprawia, że jest to lokalizacja dla osób, które cenią sobie spokój i codziennie życie w balansie między obowiązkami a wypoczynkiem.

Realizację tych pierwszych ułatwia z kolei niewielka odległość od potrzebnych sklepów, galerii handlowej, szkół, przedszkoli oraz punktów opieki medycznej.

Budynek zaprojektowany został jako trzykondygnacyjna willa z windą i podziemną halą garażową. Jego architektura nawiązuje do gdyńskiego modernizmu łącząc tradycję z nowoczesnym designem części wspólnych. Wyższą jakość codziennego życia w budynku zapewni strefa SPA&Fitness z sauną i siłownią oraz specjalnie zaprojektowana zieleń okalająca budynek.

Wewnątrz powstanie zaledwie sześć apartamentów z dużymi balkonami i tarasami. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli także komórki lokatorskie. [źródło:trojmiasto.pl]

Nowy apartament Gdynia Orlowo

Gdynia Orłowo

Mieszkanie na sprzedaż
Metraż: 106 m2
Liczba pokoi: 4
Rok budowy:2023
Rodzaj zabudowy:
Apartamentowiec

2 645 000 PLN

24 906 PLN / m2

Nr. oferty: EC692350

Nowy apartament Gdynia Orlowo

Gdynia Orłowo

Mieszkanie na sprzedaż
Metraż: 106 m2
Liczba pokoi: 4
Rok budowy:2023
Rodzaj zabudowy:
Apartamentowiec

2 645 000 PLN

24 906 PLN / m2

Nr. oferty: EC846805

Nowy apartament Gdynia Orlowo

Gdynia Orłowo

Mieszkanie na sprzedaż
Metraż: 70 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2023
Rodzaj zabudowy:
Apartamentowiec

1 730 000 PLN

24 892 PLN / m2

Nr. oferty: EC203080

Nowy apartament Gdynia Orlowo

Gdynia Orłowo

Mieszkanie na sprzedaż
Metraż: 70 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2023
Rodzaj zabudowy:
Apartamentowiec

1 730 000 PLN

24 892 PLN / m2

Nr. oferty: EC665246

Nowy apartament Gdynia Orlowo

Gdynia Orłowo

Mieszkanie na sprzedaż
Metraż: 176 m2
Liczba pokoi: 5
Rok budowy:2023
Rodzaj zabudowy:
Apartamentowiec

4 380 000 PLN

24 886 PLN / m2

Nr. oferty: EC187714
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.