fbpx

TRZY ŻAGLE NOWE DOMY NAD MORZEM Jastrzębia Góra

Nowoczesne Komfortowe Bezpieczne Inteligentne Domy
Świetnie położone zaledwie kilka minut piechotą od nadmorskiej plaży i morza
Odpocznij od zgiełku miasta
Mieszkaj, odpoczywaj, zarabiaj w otoczeniu morza i natury

Na sprzedaż nowe - gotowe do zamieszkania domy mieszkalne nad morzem w Jastrzębiej Górze w nowej kameralnej Inwestycji TRZY ŻAGLE.
Każdy dom/ segment to oddzielna nieruchomość z własnym ogródkiem i naziemnym miejscem postojowym.

ARANŻACJA
PARTER: salon z wyjściem na taras i do ogrodu, otwarta kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO: dwie sypialnie i druga łazienka

Salon i sypialnie wyposażone są w ogromne panoramiczne okna, które umożliwiają podziwianie widoków i kontakt z otaczającym krajobrazem, a przeszklone drzwi salonu umożliwiają wyjście wprost do Twojego ogrodu.

MEDIA - INSTALACJE
TRZY ŻAGLE to inwestycja na miarę XXI wieku, każdy dom posiada instalacje umożliwiające:
- podłączenie TV kablowej
- podłączenie Internetu
- zainstalowanie alarmu
- zainstalowanie klimatyzacji
- zainstalowania kamer zewnętrznych
- zdalnego zarządzania temperaturą
- zamontowanie kominka
I na koniec podłączenie tych wszystkich funkcji do Twojego smartfona typu Smart Dom (instalacja umożliwia wykorzystanie jej do zarządzania temperaturą, alarmem i podglądu video na zewnątrz) i to wszystko łącznie z wykończeniem domu pod klucz możemy zrobić dla Ciebie - za Ciebie 😉

Wszystkie media z sieci miejskiej - woda, kanalizacja, prąd, gaz, internet, TV kablowa
Niskie koszty utrzymania domu w Inwestycji TRZY ŻAGLE  to w większości opłaty za zużyte media (gaz, woda, kanalizacja, śmieci, prąd), czyli jak nie zużywasz - nie płacisz ;-), ogrzewanie CO gazowe, na parterze podłogowe wodne, na piętrze grzejniki.

STANDARD I WYKOŃCZENIE
Domy w inwestycji TRZY ŻAGLE zostały wzniesione w technologi murowanej z bloczków piaskowo-wapiennych ocieplone styropianem EPS czarny grubości 15 cm i pokryte tynkiem mineralnym  w systemie BSO w technologii lekko - mokrej oraz w postaci elewacyjnej deski dekoracyjnej, dach kryty blachą na rąbek w kolorze antracytowym, izolowany wełną.
Stolarka okienna i drzwi tarasowe PCV trzyszybowe - w salonie przesuwne, drzwi zewnętrzne wejściowe stalowe z naświetlem w kolorze antracytowym

ZALETY
Inwestycja TRZY ŻAGLE to przede wszystkim świetna nadmorska lokalizacja zaledwie kilka minut piechotą od brzegu morza i nadmorskiej plaży ,
w bezpiecznej odległości od ruchliwych ulic nadmorskiego kurortu i w otoczeniu natury.
Możesz tu spędzić życie mieszkając na stałe lub tylko na  wakacje - o każdej porze roku czy zarabiać na wynajmie - TRZY ŻAGLE to Twój wybór.

Własny dom nad morzem daje poczucie wolności, gdziekolwiek mieszkasz na co dzień, od teraz możesz spędzać w TRZECH ŻAGLACH wakacje albo tylko weekendy, przyjeżdżać tu jesienią bądź wiosną i wciąż na nowo odkrywać piękno polskiego Wybrzeża.
Wieczorem, po słonecznym dniu na plaży lub spędzonym na innych aktywnościach, możesz nadal cieszyć się słońcem w swoim domu - wszystkie domy ustawione są względem stron świata tak, aby popołudniowe słońce oświetlało ogród i strefę wypoczynkową aż do zmierzchu.

WARTOŚĆ DODANA
Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim, ale na Twoje życzenie wykończymy twój dom pod klucz - tak jak lubisz - bez angażowania Twojego czasu.

Domy gotowe do zamieszkania - wydanie od razu po zakupie !

Wszystkie oferty z inwestycji Trzy Żagle

Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Dom na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

636 000 PLN

11 357 PLN / m2

Nr. oferty: EC506816

Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Dom na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

626 000 PLN

11 179 PLN / m2

Nr. oferty: EC793746

Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Dom na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

688 000 PLN

12 286 PLN / m2

Nr. oferty: EC172155

Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Dom na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

668 000 PLN

11 929 PLN / m2

Nr. oferty: EC173085

Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Dom na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

698 000 PLN

12 464 PLN / m2

Nr. oferty: EC550311

Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Dom na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

556 000 PLN

9 929 PLN / m2

Nr. oferty: EC446459

Nowe Nadmorskie mieszkanie Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Mieszkanie na sprzedaż
Metraż: 56 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy:2024
Rodzaj zabudowy:
Segment skrajny

556 000 PLN

9 929 PLN / m2

Nr. oferty: EC254534
  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.