fbpx

12 maja 2022

 

Twoja firma w prestiżowej lokalizacji w centrum Gdyni !

Do wynajęcia zupełnie nowe lokale, wykończone w wysokim standardzie w jednej z flagowych inwestycji w ścisłym centrum Gdyni – Banku Polskim. Lokale biurowo-usługowy o powierzchni 52m2 położone na III i III piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą.

Każdy lokal składa się z dwóch bardzo dobrze doświetlonych światłem dziennym pomieszczeń, wyposażonej kuchni, łazienki i holu.

Lokale są zupełnie nowe i wykończone pod klucz, działalność można w nim prowadzić od zaraz – posadzki wyłożone są dobrej jakości wykładziną dywanową, łazienka wykończona w glazurze, kuchnia zabudowana ze sprzętem AGD (lodówka, mikrofalówka) – lokale nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, są gotowe do pracy 😉 Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Dodatkowym atutem jest lobby w holu wejściowym budynku, zewnętrzne patio z kwitnącą roślinnością i podziemna hala garażowa z dedykowanym miejsce postojowym. Lokale są idealne pod nieuciążliwą działalność biurowo usługową, wymagającą wyjątkowej oprawy. Dla Najemcy przewidziano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne.

Bank Polski to świetnie zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni ekskluzywny kompleks lokali mieszkalnych i usługowych, to połączona przeszłość i przyszłość, spójność i wyrafinowana prostota, harmonia człowieka i miasta. W zasięgu wzroku całe Śródmieście Gdyni – restauracje, kawiarnie, muzea, sklepy i kilka minut spacerem Bulwar Nadmorski, plaża i Marina Jachtowa. To miejsce kapitalnie skomunikowane z całym Trójmiastem zarówno dla zmotoryzowanych jak i dla tych, którzy wolą komunikację miejską – tuż obok przystanki MZK i blisko dworzec SKM i PKP a dla zmotoryzowanych oprócz dedykowanego miejsca w podziemnej hali garażowej wokół znajdują się miejskie parkingi..