fbpx

Komfortowy dom – mieszkanie z ogrodem w Redzie

19 września 202

Na sprzedaż urocze, zadbane, nowoczesne bez czynszowe  mieszkanie z ogrodem w zielonej i spokojnej okolicy w Redzie

Możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem !

To niezwykłe mieszkanie, które ze względu na usytuowanie, rozkład pomieszczeń a przede wszystkim własny przepiękny ogród – bardziej przypomina dom niż mieszkanie. Mieszkanie zostało zaaranżowane modelowo – jest przytulne a jednocześnie przestronne, urocze a jednocześnie nowoczesne, każdy szczegół został dopracowany, wyraźnie oddzielona jest strefa dzienna od nocnej.

Naturalnym przedłużeniem wygodnego salonu jest taras z rozsuwaną markizą, który w lecie o kilkadziesiąt metrów powiększa część dzienną mieszkania i sprawia, że zadbana roślinność zagląda do wnętrza – to miejsce w którym można fantastycznie spędzać czas. Jeżeli oglądacie czasem czasopisma np. Werandę czy zaglądacie do Pinterest 'u to właśnie tak przemyślane i cudowne wnętrze ma to mieszkanie.

Mieszkanie ma powierzchnię 68,39m2, każdy fragment wnętrza został świetnie przemyślany dzięki czemu mieszkanie jest przestronne i jasny i cała część dzienna znajdująca się na parterze jest otwartym planem prowadzącym na piętro do części sypialnej a na wprost na taras i do ogrodu. Ogród jest bajkowy, zadbany z niewielkim domkiem na sprzęt ogrodowy czy rowery, łatwy w utrzymaniu i uroczy do spędzania w nim wolnego czasu.