fbpx


Apartamenty na plaży z widokiem na morze

Apartamenty z widokiem na morze na sprzedaż !
Śniadanie i poranna kawa na plaży ? Oczywiście !
To wyjątkowe miejsce gdzie na co dzień będziesz w bezpośrednim otoczeniu morza i nadmorskiej plaży.

Zobacz na YouTube: https://youtu.be/b7j86Z2V72Y

Nowa nadmorska kameralna inwestycja w unikalnej lokalizacji bezpośrednio na plaży z widokiem na morze w Rewie koło Gdyni.
Tylko 15 apartamentów z widokiem na morze, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.
Planowane zakończenie budowy maj 2024.

Apartament z widokiem na morze o powierzchni całkowitej 52,39m2 i użytkowej 38,86m2.
Apartament jest 2-poziomowy
– poziom dolny to duży salon z widokiem na morze 25m2 z otwartą kuchnią i z wyjściem na dwa duże balkony 8,40m2 i 6,34m2, w tym jeden w od strony morza, i łazienki
– antresola – sypialnia
Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim.
Do apartamentu przynależy naziemne miejsce postojowe.

OPIS INWESTYCJI – STANDARD
„Apartamenty na Plaży” sprzedawane są w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz.
Wszystkie apartamenty mają ogrzewanie podłogowe wodne, źródłem ciepła jest pompa ciepła, ciepła woda podgrzewana z paneli fotowoltaicznych.
Każdy apartament będzie miał indywidualne opomiarowanie ciepła, wody zimnej i ciepłej oraz energii elektrycznej.
Stolarka okienna aluminiowa, duże tarasy i balkony wyłożone deską tarasową.
We wszystkich apartamentach zostanie zainstalowany nowoczesny system rekuperacji oraz klimatyzacji.
Ponadprzeciętna wysokość 3m większości apartamentów i duże przeszklenia sprawiają, że apartamenty są przestronne i jasne a widok na morze i plażę jeszcze piękniejszy.
Sąsiednie apartamenty można ze sobą łączyć uzyskując większe powierzchnie.
Posesja ogrodzona z własnym parkingiem.

LOKALIZACJA
Wyjątkowa lokalizacja bezpośrednio na nadmorskiej plaży w Rewie – niewielkiej nadmorskiej turystycznej i klimatycznej miejscowości oddalonej zaledwie 15 km od centrum Gdyni (do Rewy dojeżdża Gdyński autobus MZK)
Restauracje, bary, kafejki, sklep w  odległości ok. 300 metrów.

To jest zupełnie unikalna lokalizacja na granicy Zatoki Gdańskiej i Zatoki Puckiej, tuż obok Rewskiego Cypla – to Kaszubski Szpërk który sięga na około kilometr w Zatokę Pucką dzieląc jej wody w taki sposób, że po jednej stronie mamy łagodne fale, a po drugiej stronie silny wiatr, więc Rewa to raj dla surferów, a dla początkujących jest tu kilka szkółek surfingu i kitesurfingu

W Rewie na terenie historycznych holenderskich kanałów ma powstać marina jachtowa – to wieloetapowa inwestycja, w której przewiduje się utworzenie miejsc postojowych dla prawie 600 jednostek, bosmanatu, części administracyjnej, placu centralnego z otoczeniem restauracyjno-gastronomicznym, zaplecza technicznego dla mariny, miejsca na szkolenia żeglarskie, terenów pod zabudowę usługową i mieszkaniową z dostępem do kanałów żeglugowych oraz tereny zielone i rekreacyjne.

To wyjątkowe miejsce nad morzem i wyjątkowa oferta dla miłośników morza, to tylko 15 unikalnych apartamentów położonych bezpośrednio na plaży nad brzegiem morza.

Cena: 990 000zł + 23% VAT

 

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC984145
Rynek:pierwotny
Cena:990 000 PLN
Pow. całkowita:53 m²
Cena za m²:18 679 PLN
Liczba pokoi:2
Liczba pięter:2
Opis budynku
Rodzaj budynku:Apartamentowiec
Stan budynku:deweloperski
Rok budowy:2023
Materiał:konstrukcja żelbetowa
Bezpieczeństwo
Domofon:Tak
Standard
Ogrzewanie:pompa ciepła
Balkon:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Nie
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak
Parking/Garaż
Parking:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.