fbpx


Beztroskie wakacje nad morzem – domki wakacyjne

Witaj w nadmorskiej kolorowej bajce – w Nadmorskiej Osadzie cudownie położonej w Osłoninie, ok. 600 metrów od brzegu morza w otulinie Rezerwatu Beka i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego – na Kaszubach Północnych czyli tzw. Nordzie oddalonym od Trójmiasta 25km.

Proponujemy Ci odpoczynek od codzienności, od pracy i tłumu ludzi w sąsiedztwie jednej z ostatnich dzikich plaż w pobliżu Trójmiasta , w otoczeniu natury, dzikich koni, ptaków i saren.

Nadmorska Osada to kameralny kompleks trzech komfortowych całorocznych domków kilka minut piechotą od pięknej dzikiej plaży w Osłoninie, w części płaskiej a w części z uroczym klifem.
W Nadmorskiej Osadzie zrelaksujesz się wakacyjnie pośród śpiewu ptaków a jeżeli to niezbędne – spokojnie popracujesz w zgodzie z naturą z dala od miejskiego zgiełku (domki są kompletnie wyposażone, klimatyzowane, całorocznie ogrzewane, mają WiFi i TV SAT)

Nadmorska Osada położona jest na uboczu, ale jednocześnie dostatecznie blisko tzw. cywilizacji (5 minut do plaży i najbliższego sklepu, ok 3,5 km do stacji PKP w Żelistrzewie (skąd kursują pociągi na Półwysep Helski i do Trójmiasta – w pół godziny znajdziesz się w centrum Gdyni Miasta z Morza i Marzeń), na Sopockim Molo czy na Starym Mieście w Gdańsku,
Dla miłośników sportów czekają malownicze trasy rowerowe a plaża w Osłoninie (5 minut piechotą) to raj dla surferów.

STANDARD
Trzy nowoczesne, wygodne, całoroczne domki – trzy piękne wyspy – Kreta, Madera, Sycylia – znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do beztroskiego odpoczynku
Każdy domek ma powierzchnię 45m2 jest klimatyzowany latem i ogrzewany zimą, posiada WiFi  i TV SAT.
Zapraszamy również  osoby pracujące zdalnie – mamy łącze światłowodowe więc mogą Państwo łączyć przyjemne (relaksujący pobyt nad morzem) z pożytecznym  (czyli pracą)   :-)) 
Każdym domek jest piętrowy, ma duży taras a na piętrze balkon.
PARTER:
– salon , w którym znajduje się komplet wypoczynkowy z sofą , TV SAT
– wyjście na przyległy duży taras – indywidualny dla każdego domku bo jak tu inaczej zaczynać dzień jak nie z kubkiem     kawy czy herbaty z opcjonalnie listkiem domowej mięty na tarasie -tak, każdy domek ma własny taras -))
 wyposażony aneks kuchenny (płyta indukcyjna, mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, lodówka, bezprzewodowy czajnik,  naczynia kuchenne),
– łazienka z natryskiem
PIĘTRO:
dwie wygodne, jasne sypialnie z balkonem wyposażone w  2-osobowe  łóżka, szafę lub komodę.

Cała posesja jest ogrodzona, oświetlona, monitorowana i posiada parking dla naszych gości.
Kącik grillowy z zadaszoną dużą altaną to świetne miejsce do chillowania podczas wieczornego grilla. Opcjonalnie możemy Ci wypożyczyć  matę do jogi.

LOKALIZACJA
Zapraszamy na Pomorze w okolice Trójmiasta do Osłonina – małej, nadmorskiej wioski kaszubskiej malowniczo i przepięknie położonej bezpośrednio nad morzem u nasady Półwyspu Helskiego oddalonej 25 km od Trójmiasta
Odległości:
Trójmiasto 25km (Gdynia)
Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku 44 km
Stacja PKP w Żelistrzewie 3 km
Półwysep Helski 17km
Puck 8 km
Władysławowo 15km

Cena najmu za domek w okresie od października do maja dla 2-3 osób wynosi 2500 zł za pobyt 7-dniowy





Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC987202
Rynek:wtórny
Cena:2 500 PLN
Pow. całkowita:45 m²
Cena za m²:56 PLN
Powierzchnia działki:600 m²
Liczba pokoi:3
Liczba pięter:1
Opis budynku
Rodzaj budynku:Segment skrajny
Stan budynku:wysoki standard
Rok budowy:2021
Materiał:pustak
Bezpieczeństwo
Ochrona:Tak
Standard
Ogrzewanie:gazowe
Balkon:Tak
Taras:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak
Parking/Garaż
Parking:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl



  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.