fbpx


NOWY WYKOŃCZONY APARTAMENT – WYSPA SOBIESZEWSKA

NOWA KAMERALNA INWESTYCJA w OTOCZENIU NATURY
OSTATNI APARTAMENT W TEJ INWESTYCJI !
 WYKOŃCZENIE APARTAMENTU  W CENIE !

Na sprzedaż nowy nadmorski, częściowo wykończony apartament z balkonem w Gdańsku na Wyspie Sobieszewskiej.
Apartament typu studio o powierzchni 41,54 m2 położony jest na II piętrze w nowej kameralnej inwestycji i składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, z wyjściem na balkon, sypialni i łazienki.
Apartament został częściowo wykończony  – m.in. nowa łazienka, kuchnia (bez umeblowania  i wyposażenia), posadzki, oświetlenie w pokojach, stolarka drzwiowa wewnętrzna.

Apartamenty wyposażone są  w system inteligentnego sterowania mieszkaniem – sterowanie ogrzewaniem i otwieranie apartamentów za pomocą systemu kontroli dostępu;
Do dyspozycji mieszkańców jest również sauna sucha.
Ogrzewanie i ciepła woda zasilane są z nowoczesnej  kotłowni gazowej a apartamenty są wyposażone  w grzejniki płytowe z zaworem termostatycznym, każdy apartament posiada indywidualne opomiarowanie ciepła.
Cała inwestycja jest ogrodzona a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa system monitoringu.
Do dyspozycji mieszkańców i gości  jest  wiata  na rowery – na Wyspie znajdują się przepiękne trasy rowerowe.

Inwestycję tworzą dwa trzykondygnacyjne budynki tuz przy brzegu Martwej Wisły (druga linia zabudowy), otoczone rezerwatem przyrody, tylko minutę od Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły a całość inwestycji otaczają ogólnodostępne tereny zielone z nasadzeniem z drzew i krzewów, ławkami, alejkami i innymi elementami małej architektury.

Unikatowa lokalizacja  – Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Pomorza. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody z szeroką piaszczystą plażą.
Malownicze sąsiedztwo wody, a także licznych drzew sprawia, że jest  to doskonałe miejsce do życia dla miłośników natury.
Spokojna okolica o zabudowie willowej, a także walory turystyczne samej Wyspy z docenią inwestorzy zainteresowani zakupem atrakcyjnych apartamentów pod wynajem krótkoterminowy.

Dojazd do centrum Gdańska zajmuje ok. 15 minut samochodem, ale znacznie przyjemniej wybrać się na gdańską Starówkę tramwajem wodnym, którego przystanek jest blisko inwestycji.

Cena:  725 725 zł brutto (z wliczonym VAT 23%)  
Cena miejsca postojowego 25 tys. zł brutto (w tym 23% VAT)
POLECAM !

Unikaj inflacji i inwestuj w nieruchomości !

 
 

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC464840201
Rynek:pierwotny
Cena:725 725 PLN
Pow. całkowita:41.54 m²
Cena za m²:17 471 PLN
Liczba pokoi:2
Liczba pięter:3
Opis budynku
Rodzaj budynku:Apartamentowiec
Stan budynku:zakończony
Rok budowy:2021
Bezpieczeństwo
Domofon:Tak
Ochrona:Tak
Alarm:Tak
Standard
Ogrzewanie:CO własne
Balkon:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Nie
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak
Parking/Garaż
Parking:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.