fbpx


Nowy wykończony nadmorski apartament Gdynia

Gotowy do zamieszkania apartament w Gdyni z tarasem i ogródkiem !
Nowa prestiżowa inwestycja na mapie Gdyni – Apartamenty Wolności – budowa zakończona !

Na sprzedaż  ostatni już 2-pokojowy apartament  w nowo wybudowanej kameralnej Inwestycji Apartamenty Wolności, świetnie położonej zarówno blisko ścisłego centrum Gdyni, morza jak i terenów rekreacyjnych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Inwestycja dedykowana osobom, szukającym wysokiego standardu wykończenia, bezpieczeństwa a jednocześnie bliskości wszelkich wygód, jakie oferuje swoim mieszkańcom Gdynia.
Inwestycja zakończona i oddana do użytkowania.

Apartament z tarasem i ogródkiem o powierzchni 46,57 m2  położony jest na wysokim parterze, w jednym z dwóch komfortowych i kameralnych apartamentowców z cichobieżnymi windami i strefą fitness.
Apartament składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią 28m2,  sypialni 13m2, łazienki  z oknem oraz holu.
To ostatni wykończony  apartament na sprzedaż w tej Inwestycji.

Apartament jest wykończony i umeblowany, w cenie są meble, sprzęt RTV, zabudowana kuchnia ze sprzętem AGD. Możesz od razu się wprowadzić lub jeżeli kupisz inwestycyjnie – wynajmować.
Możliwość dokupienia naziemnego miejsca postojowego.

Budynek świetnie wybudowany i ocieplony co przekłada się na niskie koszty utrzymania – opłaty do wspólnoty w sezonie letnim na poziomie 400zł , w sezonie zimowym ok. 550 zł.

Apartamenty Wolności to nowa inwestycja oddana do użytkowania w grudniu 2022r.
To dwa kameralne, nowoczesne, otoczone zielenią apartamentowce, świetnie położone na granicy Śródmieścia i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Wysoki standard i klasycznie wykończenie części wspólnych – biały marmur w połączeniu z naturalnym drewnem i elementami metalu, całość uzupełniają przepiękne obrazy gdyńskiej malarki Hanny Haponiuk.
Najwyższej jakości stolarka drewniana firmy Bertand w mieszkaniach oraz aluminiowa na klatkach schodowych.
Szybkobieżne windy łączą bezgłośnie wszystkie poziomy obu budynków.
Ponad przeciętna wysokość mieszkań 2,75m
Piękna śnieżnobiała elewacja budynków nawiązująca do Białego Miasta
Bezpośrednie sąsiedztwo lasu. co jest ewenementem w centrum miasta – mieszkańcy Apartamentów Wolności mają własną furtkę do lasu i podświetloną skarpę tworzącą kaskadowy ogród z ławeczkami.
Dla dbających z zdrowie i formę stworzyliśmy strefę fitness wyposażoną w niezbędny sprzęt.

Inwestycja dedykowana osobom, szukającym nowoczesności, wysokiego standardu wykończenia, bezpieczeństwa a jednocześnie bliskości wszelkich wygód, jakie oferuje swoim mieszkańcom Gdynia.

Cena: 695 000 zł + 23% VAT (854 850zł brutto)
Apartament dedykowany inwestorom, że ten lokal możesz nadal amortyzować i odliczać koszty  a dodatkowo odliczasz 23% VAT !

Apartamenty Wolności to dwa kameralne nowocześnie zaprojektowane budynki.
W skład każdego z nich wchodzi 10 lokali z pięknymi tarasami i balkonami, winda, fitness oraz hala garażowa z komórkami lokatorskimi.
Apartamenty znajdujące się na najwyższych kondygnacjach zachwycą widokiem na morze.
Mieszkańcy będą mogli cieszyć się z pięknej zieleni oraz części wspólnej zaprojektowanej z myślą o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. 

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, umożliwiają korzystanie z zalet mieszkania w centrum miasta i równocześnie spędzania czasu na świeżym powietrzu w pięknej i spokojnej okolicy.

Lokalizacja inwestycji to bliskość Dworca Głównego w Gdyni, kolejki miejskiej, autobusów oraz licznych miejsc parkingowych. Dostępność udogodnień centrum miasta (restauracji, sklepów, szkół, kin, teatrów, opieki medycznej) przy jednoczesnym byciu z dala od zgiełku miasta wpływa na atrakcyjne usytuowanie budynku.

Parametry nieruchomości
Nr oferty:EC167967
Rynek:pierwotny
Cena:695 000 PLN
Pow. całkowita:47 m²
Cena za m²:14 787 PLN
Liczba pokoi:2
Liczba pięter:3
Opis budynku
Rodzaj budynku:Apartamentowiec
Stan budynku:bardzo dobry
Rok budowy:2022
Bezpieczeństwo
Domofon:Tak
Wideodomofon:Tak
Standard
Ogrzewanie:CO własne
Taras:Tak
Internet:Tak
Umeblowane:Tak
Gaz:Tak
Kanalizacja:Tak
Woda:Tak

Opiekun oferty

Marina w Świecie Nieruchomości

517320605
58-718-33-94
hanna@gdyniamarina.pl  Jesteś zainteresowany, napisz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.


  Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Marina w Świecie Nieruchomości z siedzibą i adresem w Gdyni (81-385), przy ul. Krasickiego 6, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu obsługi i realizacji mojego zapytania/prośby/wniosku zawartego w niniejszym formularzu. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do obsługi i realizacji

  Twojego zgłoszenia.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marina w Świecie Nieruchomości, z siedzibą i adresem w Gdyni, przy ul Krasickiego 6 (81-385) Gdynia. Możesz się skontaktować z Marina w Świecie Nieruchomości wykorzystując następujące dane kontaktowe:

  * numer telefonu +48 58 718 33 94

  * adres e-mail: biuro@gdyniamarina.pl

  2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Marina w Świecie Nieruchomości przesyłając maila na adres biuro@gdyniamarina.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy:

  *w celu obsługi i realizacji Twojego zapytania/prośby/wniosku przesłanego nam za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gdyniamarina.pl (podstawa prawna art. 6 ust 1 pkt a) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do realizacji Twojego zgłoszenia.

  4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom i pracownikom w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji i obsługi Twojego zgłoszenia, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

  5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

  a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

  b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

  c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

  d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

  e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

  7. W szczególnych sytuacjach możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jeśli podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, nie będziemy już mogli przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba że wykażemy, iż istnieją:

  a) ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub

  b) podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  8. Odnośnie przetwarzania dokonywanego przez nas na podstawie Twojej zgody masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych w formularzu nie będziemy mogli zrealizować Twojego żądania.